19.02.2020 | 16:30

Лунає вічне слово Кобзаря

Через віки і через покоління,

Несеться крізь степи і крізь моря

Близьке для серця і в часах нетлінне...

19 лютого в концертному залі Кегичівського районного Будинку культури відбувся традиційний на Кегичівщині вже ІХ районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості славетного митця, далекоглядного Пророка, Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Даний захід, організатором якого являється Кегичівська централізована бібліотечна система, проходив під патронатом Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради, за підтримки відділу культури і туризму Кегичівської РДА.

Цього року на участь у даному фестивалі було подано 22 заявки, що охопили 24-х учасників з різних куточків нашого району, серед яких 2-є представляли свої власні авторські композиції.

Від початку і до самого кінця цього святкового дійства зал був сповнений особливої атмосфери, виразного колориту і нестримних емоцій, що створювали ретельно підібрані декорації, музичний та відео-супровід і, звичайно ж, учасники фестивалю, які чарували, захоплювали, зворушували неповторністю, оригінальністю, самобутністю, яскравістю, глибинністю, цілісністю своїх виступів. Серед них декламування віршів Тараса Шевченка, інших поетів та  відтворення пісень на слова Великого Кобзаря.

Дуже приємним моментом для всіх присутніх стали музичні вітання від солістів районного Будинку культури. А завершився фестиваль церемонією нагородження усіх учасників Дипломами за участь у ІХ районному фестивалі читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря» з присвоєнням номінації.

За результатами фестивалю оргкомітетом серед учасників будуть визначені кращі із кращих, які представлятимуть Кегичівщину на Регіональному фестивалі читців «Вічне слово Кобзаря», що відбудеться 21 березня в м. Харків.

Даний захід, сповнений патріотизмом і національною ідеєю, вкотре демонструє згуртованість та професіоналізм працівників закладів культури Кегичівського району та відкриває все нові і нові таланти нашого краю.