20.02.2020 | 8:30

Минає п’ята річниця від трагічних подій під час Революції Гідності та боїв за Дебальцево. На превеликий жаль, Небесною Сотнею не закінчилися ці зіткнення, адже й досі тривають бойові дії на Сході України.

Для вшанування пам’яті загиблих на майдані Незалежності в роки Революції Гідності, в зоні АТО та ООС в КЗ «Кегичіський ліцей» відбулася зустріч членів гуртка «Крила України» (керівники гуртка Полтавець С.Ю., Прокопчук І.А.) з  Губським Олександром Володимировичем – головою громадської організації «Кегичівська районна спілка учасників АТО» та  Литвинчуком Русланом Юрійовичем – бійцем Криворізького 40 батальйону, учасниками боїв під Дебальцево.

В ході історико-літературної композиції «Вам – наша пам’ять…» головою Кегичівської районної державної адміністрації Романом Гончаровим було вручено медалі за оборону Дебальцева нашим землякам-захисникам.

Роман Анатолійович наголосив, що опір, який чинили ворогу не дав змогу розповсюдитися війні і на території Харківської області. Всі ми являємося сьогодні свідками творення новітньої історії України, на превеликий жаль сповненої трагічними подіями, але український народ завжди був сильним і непорушним, а України суверенна та незалежна.

Діти з великою цікавістю слухали розповіді учасників АТО  про події пекельних 2014-2015 років .