20.02.2020 | 14:45

В цей день, 20 лютого, ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави та вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України.

Віддати данину пошани та вшанувати хвилиною мовчання полеглих героїв зібралася громадськість селища Кегичівка, учасники АТО та ООС, молодь. Разом з керівництвом району ходою пам’яті учасники заходу пройшли центральною вулицею Волошина до пам’ятного знаку «На честь 10-річчя Незалежності України».

Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували подвиг громадян, які віддали своє життя за перемогу правди, людську гідність і щасливе майбутнє нашого народу.

По закінченню заходу в Свято-Георгіївському храмі відбулася панахида за загиблими, яку провів отець Павло.