20.02.2020 | 16:05

20 лютого 2020 року в Кегичівськійрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засіданняжіногочого клубу«Шлях до успіху», під час якого учасницімали можливість ознайомитись із загальноприйнятими правилами ділового спілкування, отримати знання, які забезпечать ефективну підготовку до співбесіди з роботодавцем.

За допомогою практичних завдань з елементами тренінгу кожна жінкаотримала конкретні навички щодо правильної поведінки під час співбесіди з роботодавцем.  Слухачі клубу отримали корисні поради щодо сучасних вимог та опрацювали питання, з якими частіше зустрічаютьсяна співбесіді з роботодавцем.

Також отримали інформацію про сучасний варіант співбесіди при прийомі на роботу, який став використовуватись зовсім недавно, але його популярність зростає. Це  онлайн-співбесіда з роботодавцем.

Слухачі клубу взяли участь в обговоренні головних правил співбесіди, помилок у формулюванні відповідей на співбесіді, професійних та особистих якостей, які оцінює роботодавець.

На завершення учасники заходу ділились враженнями, обговорювали головні правила співбесіди, висловлювали свої думки, ділились досвідом і враженнями.