20.02.2020 | 16:15

Кегичівська районна філія ХОЦЗ  19 лютого 2020 року організувала  економічну екскурсію для  учні 9 класу  Андріївської ЗОШ до підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» Акціонерного Товариства «Українська залізниця».

Укрзалізниця – це галузь з великою інфраструктурою, із складним технологічним циклом роботи, яка тісно пов’язана з підприємствами-виробниками, перевезеннями значної частини вантажів і пасажирів в країні, що в цілому впливає на розвиток економіки України.

Начальник залізничної станції  Кегичівка -  Кондратенко Дмитро Володимирович провів із школярами інструктаж з техніки безпеки та  пізнавальну екскурсію по станції.Розповів про роботу станції, основні її функції та завдання. Під час екскурсії для учнів були створені умови, при яких вони змогли спостерігати за практичною роботою працівників високої кваліфікації безпосередньо на їхніх робочих місцях. Учні мали змогу побачити пульт керування коліями, а також було продемонструвано  як саме працює механізм пересування стрілок  на залізничних станціях.Таке спостереження індивідуального трудового процесу звичайно  сильновразило учнів. Також під час спостережень в учнів виникали питання, на які вони одразу отримували відповіді.Учасникам заходу наданоповнуінформаціюпро вимоги до професій, навчальні заклади, де можно здобути професію чи спеціальність, підвищення кваліфікації, можливості працевлаштування,    оплату праці, перспективи кар’єрного зростання.

Школярів ознайомили з різноманітними професіями, які присутні на залізничній станції.

Такі заходи є корисними для майбутніх випускників загальноосвітніх навчальних закладів, вони підвищують інформованість щодо пропозицій майбутнього професійного вибору.

Кегичівська районна філія ХОЦЗ  виражає свою щиру вдячність начальнику станції Кегичівка Кондратенко Дмитру Володимировичу  за співпрацю та розуміння важливості профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.