24.02.2020 | 11:00

Щодо співпраці з Українським союзом

промисловців і підприємців

Районна державна адміністрація інформує, що Український союз  промисловців і підприємців (далі – УСПП) має бажання та можливість співпраці з комунальними підприємствами з питань реалізації інфраструктурних та інноваційних проєктів.

Зокрема, УСПП планує реалізувати проєкти за наступними напрямами:

- Інфраструктурні проєкти з біологічної очистки комунально-побутових стоків для малих населених пунктів. Використання провідних європейських технологій очистки стоків дозволить реалізувати ефективні екологічно безпечні рішення в сфері водовідведення;

- Інноваційні проєкти Wasserkabel– впровадження енергоефективних розробок з опалення та охолодження приміщень на основі водних капілярних матів. Технологія дозволяє значно економити на комунальних витратах в період опалювального сезону на об’єктах соціальної інфраструктури населених пунктів.

Також УСПП 04 березня 2020 року проводить конференцію з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проєктів УСПП для громади з метою обговорення можливостей реалізації зазначених проєктів на основі залучення провідних європейських екологічно безпечних технологій і рішень (проєкт програми конференції додається).

Контактна особа в УСПП з питань реалізації проєктів та участі у конференції: Масник Олег Іванович, тел.: (044) 536-96-41, (044) 536-96-37,    (050) 353-33-88, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.