03.03.2020 | 17:00

3 березня 2020 року відбулася робоча зустріч директора Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Петруняк Ірини Миколаївни та начальника відділу активної підтримки безробітних Волошиної Яніни Іванівни з начальником відділу  освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації Шматченко Світланою Дмитрівною.

Під час зустрічі було обговорено ряд  питань, підписано договір про співпрацю, поінформовано про послуги служби зайнятості, зокрема в режимі онлайн, надано інформацію щодо можливості організації підвищення кваліфікації фахівців за спеціальністю «Психологія» на підставі виданого ваучера на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.