04.03.2020 | 15:25

4 березня в приміщенні Кегичівської центральної районної бібліотеки відбулася чергова нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС. Провідний методист Кегичівської ЦРБ Альона Пахомова висвітлила основні виробничі питання, підвела підсумки проведення IXфестивалю читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря», здійснила фото-демонстрацію найяскравіших моментів заходу. Також повідомила основні вимоги щодо долучення бібліотек до Всеукраїнського марафону дитячого читання «Єднаймо душі словом Кобзаря».

Заступник директора по робі з дітьми Ніна Горда ще раз підняла питання стосовно підготовки до Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2020», було остаточно визначено учасників другого етапу даного конкурсу серед сільських бібліотек, а також учасників Міжрегіонального конкурсу дитячої листівки «Україна – це Європа». Було продемонстровано та надано матеріали з теми Євросоюзу, які можна використати при проведенні заходів до Дня Європи.

В кінці наради визначено основні моменти підготовки до семінару «Робота бібліотек Кегичівської ЦБС в умовах різного матеріально-технічного, фінансового, інформаційного забезпечення та людського потенціалу», який відбудеться 1 квітня 2020 року.