06.03.2020 | 12:00

5 березня, для кращої половини людства в районному Будинку культури відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Яскраво вбрана сцена, фото-зони в фойє радо зустрічали гостей. Як завжди, зал був переповнений: кегичани насолоджувалися талантами художньої самодіяльності. Перед жінками – мамами, бабусями, доньками і сестрами виступали учасники дитячих творчих колективів, працівники РБК, аматори сцени.

Привітав всіх жінок району зі святом весни, з 8 Березня, голова райдержадміністрації Джамал Стаценко.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчих колективів та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.