06.03.2020 | 14:00

6 березня керівник району на протязі дня провів низку важливих зустрічей з керівниками силових відомств району.

Зустрічі пройшли з начальником Кегичівського відділення поліції (смт Кегичівка) Сахновщинського відділу поліції ГУ НП в Харківській області Миколою Пономарем, начальником Кегичівського відділу Первомайської місцевої прокуратури в Харківської області Вадимом Старишко, начальником Кегичівського РС ГУ ДСНС України в Харківській області Віталієм Бережняком.

Начальники відомств ознайомили Джамала Руслановича зі станом справ їх підрозділів. Також в ході візитів було обговорено питання стану злочинності в районі, захисту природнього середовища, цільового використання земель, незаконної виробки дерев та стану пожежної безпеки у закладах району.