10.03.2020 | 15:30

10 березня відповідно до графіку виїзних прийомів громадян голова райдержадміністрації Джамал Стаценко відвідав Андріївську сільську раду.

В ході візиту Джамал Русланович разом з сільським головою Людмилою Іванівною П’ятак обговорили питання надходження до бюджету сільської ради рентної плати за видобуток газу та питання руйнування доріг машинами газовидобувних компаній. Важливе питання на порядку денному є закриття дитячого садочку в селі Андріївка через недотримання протипожежних норм. Очільник району запевнив, що кожне з піднятих питань буде досконало вивчено та розроблено шляхи їх подальшого вирішення.

Також відбувся прийом громадян, які колективно звернулися до очільника району з вирішення наболівших питань громади, а саме: питання об’єднання громади в одну Кегичівську та питання відновлення сільського клубу в колишньому приміщенні контори. Питання взяті на контроль для подальшого їх вирішення.

В ході поїздки було відвідано діючу амбулаторію, школу, дитячий садок та оглянуто хід будівництва майбутньої амбулаторії.