10.03.2020 | 16:20

9 березня світ відзначив 206 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Уже для багатьох поколінь українців, і не тільки українців, Шевченко значить так багато. Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний. Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною  чистотою, почуттям соціальної та національної справедливості. Щоб це уявити, треба добре познайомитися не лише з творчістю Шевченка, а й знати його епоху, атмосферу життя суспільства, інтересів і настроїв тієї доби.

10 березня в день смерті Великого Кобзаря, у Кегичівській центральній районній бібліотеці пройшов вечір-вшанування «Шевченко – наш. Він для усіх століть». Присутніми на заході були учні 11 класу Кегичівського ліцею. Всі разом вшанували геніального українського поета, художника, борця за волю народу і зазначили на тому, що завжди будемо пам’ятати його заповіти.

Наприкінці дійства учасники зібрання вирушили до пам’ятника Т. Г. Шевченку, щоб покласти квіти і висловити шану Великому Кобзареві!