11.03.2020 | 17:00

Вже традиційно щорічно на базі Кегичівської районної дитячої бібліотеки проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2020», де цього року змагалися найактивніші і найзавзятіші читачі бібліотек  Кегичівської централізованої бібліотечної системи за престижний титул Найкращого читача 2020 року.

Конкурс «Книгоманія-2020», який з 2005 року набув статусу Всеукраїнського, залучив до участі майже дві тисячі користувачів  бібліотек Кегичівської ЦБС і вже здобув велику популярність у юних книголюбів, які готувались до участі в ньому з великою відповідальністю.

У другому етапі конкурсу взяли участь найактивніші користувачі   Кегичівської РДБ, Слобожанської міської бібліотеки-філії, Андріївської, Мажарської, Олександрівської сільських бібліотек-філій. дитячих книгозбірень району –  учні 7 класів закладів загальної середньої освіти. Учасникам конкурсу, які являються учнями 6-7 класів закладів загальної середньої освіти, потрібно було задіяти свій інтелект і проявити неабияку ерудицію, кмітливість, фантазію, креативність, продемонстрували вміння аналізувати прочитане, свої захоплення, яскравість свого образу та артистичні здібності.

Щоб оцінити найкращих читачів району було сформоване компетентне журі у складі провідного методиста Кегичівської ЦРБ Альони Пахомової, директора Кегичівського РБК Ірини Карунської, директора Кегичівської ДМШ Тетяни Бречко, бібліотекаря районної дитячої бібліотеки Валентини Насєдкіної, вчителя української мови та літератури Кегичіського ліцею Наталії Кульбаки.

Перед членами журі стояло непросте завдання – вибрати кращих із кращих, обравши двох переможців. Провідний методист Кегичівської ЦРБ Альона Пахомова підвела підсумки та подякувала всім за участь у цьому тематичному заході, побажала успіхів юним читачам і наголосила на тому, що треба бути активними користувачами бібліотек району. Під час нагородження усім учасникам було вручено подяки за участь у ІІ районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2020» та книжковими подарунками. Переможцями цьогорічного конкурсу стали користувач Слобожанської міської бібліотеки-філії Леонов Денис (ІІ місце) та користувачка Мажарської сільської бібліотеки-філії Сергеєва Аліна (І місце), які були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Захід, що пропагує любов до читання і пізнання, був надзвичайно цікавим та насиченим, подарував багато приємних вражень та емоцій не лише учасникам, але й усім присутнім.