12.03.2020 | 11:15

10 березня заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Данько, Кегичівський військовий комісар Валерій Кравцов разом з іншими представниками районної призовної комісії взяли участь у інструктивно-методичних зборах щодо належної підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2020 року, які проходили у м. Харкові.

За сумлінність, старанність, професіоналізм, за самовіддану працю, цілеспрямованість, високі досягнення та професійну майстерність щодо організації роботи районної призовної комісії під час призову громадян України на строкову військову службу, у жовтні – грудні 2019 року Кегичівську районну призовну комісію у особі її голови – Тетяни Данько, було нагороджено Грамотою Харківського обласного військового комісаріату.