12.03.2020 | 13:05

11 березня 2020 року директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Наталія Свірідова та  головний спеціаліст служби у справах дітей Кегичівської райдержадміністрації Тетяна Богинська взяли участь у спільному практичному семінарі – нараді щодо проблемних питань при здійсненні соціальної роботи з сім»ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, розвитку сімейних форм виховання дітей, наближених до сімейних на базі Харківського обласного центру соціально – психологічної реабілітації дітей.

Під час підведення підсумків роботи щодо реалізації державної політики з питань захисту прав дітей в Харківському регіоні за 2019 рік та невідкладні заходи, спрямовані на організацію соціальної роботи з сім»ями і дітьми в 2020 році заступник губернатора Євгеній Грицьков відмітив Кегичівський район з кращих практик запровадження послуги патронату над дитиною та створення і функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.