12.03.2020 | 14:45

12 березня керівники району з нагоди професійного свята відзначили кращих представників галузі та нагородили  Почесними Грамотами Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА та Харківської обласної організації профспілки робітників жкг, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Грамоти отримали: Сергій Діденко – начальник Кегичівського КП «Кегичівка-Сервіс плюс»; Сергій Фролов – водій навантажувально - доставочної машини Кегичівського КП «Кегичівка-Сервіс плюс» та Олександр Садовніков – слюсар водопровідного господарства Слобожанського сільськогосподарського комунального господарства.