12.03.2020 | 14:55

12 березня під керівництвом голови ХОДА Олексія Кучера відбулося засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому було  затверджено заходи із запобігання поширенню COVID-19 в Харківській області.

На початку засідання голова ХОДА Олексій Кучер наголосив, що на даний час у Харківській області не зареєстровано випадків зараження COVID-19, проте слід діяти на випередження й вжити низку відповідних заходів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою, зокрема, забороняється відвідування закладів освіти її здобувачами.

В Кегичівському районі з 12 березня на час карантину припинили роботу всі заклади освіти, в тому числі дошкільні і позашкільні заклади. Також вводиться обмеження масових та спортивних заходів.