16.03.2020 | 09:10

Одним із перспективних напрямків роботи Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку. Громадські роботи були і залишаються економічно вигідними для всіх сторін, які задіяні в цьому процесі. Це реальна підтримка шукачів роботи, а також конкретна допомога сільським та селищним радам у наведенні ладу на їх територіях.

Днями між Кегичівською районною філією Харківського ОЦЗ  та Слобожанською селищною радою було укладено договір про організації громадських робіт. Безробітні виконують роботи з упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни і утримання в належному стані цвинтарів тощо.

Важливо, що такі роботи тимчасового характеру за участю безробітних громадян, дозволяють органам місцевої влади вирішувати першочергові соціальні проблеми сіл. А безробітні, працюючи на тимчасових робочих місцях, мають змогу повернутися до продуктивної праці, отримувати заробіток. Для багатьох при успішному виконанні робіт така робота може стати постійною.