17.03.2020 | 16:10

Шановні мешканці Кегичівського району, у зв’язку із пандемією коронавірусу у світі та обмежувальними заходами, введеними в Україні, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року за № 215 та Наказу Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної держадміністрації від 17.03.2020 року за № 187-0 закликаємо:

- відвідувати поліклінічне відділення КНП КРР «Кегичівська ЦРЛ» Кегичівського району лише для вирішення термінових та невідкладних питань;

- огляди вузьких спеціалістів в плановому порядку призупинено до 03.04.2020 р.;

- запис на прийом до вузьких спеціалістів буде проводитись в телефонному режимі за телефоном 3-10-57;

- планові госпіталізації на лікування та оперативні втручання у відділеннях КНП КРР «Кегичівська ЦРЛ» Кегичівського району тимчасово відмінено;

- невідкладна медична допомога буде надаватись цілодобово.

Давайте спільно дбати про безпеку і здоров’я кожного з нас, нелегковажимо загрозою!!!!

Дякуємо за розуміння, будьте здорові!