18.03.2020 | 15:00

Сьогодні, 18 березня голова райдержадміністрації Джамал Стаценко та голова райради Лариса Стефанюк провели нараду з питань посилення карантинних заходів пов’язаних із запобіганням поширення коронавірусу CJVID– 19 на території Кегичівського району.

В нараді взяли участь: голови сільських та селищних рад, представники поліції, медичної галузі району, держпродспоживслужба, управління соціального захисту та представники перевізника району.

Нараду розпочали з роз’яснення прийнятих Верховною Радою України законопроектів про запобігання поширенню коронавірусу (ЗУ 3219 та 3220).

Було заслухано головного лікаря КНП КРР «ЦПМСД» Антоніну Парамонову щодо заходів, які проводяться медичними працівниками в умовах карантину.

Також з доповідями виступили начальник Кегичівського відділення поліції Микола Пономар та заступник начальника Кегичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Вілена Полякова.

Головний акцент було зроблено головою райдержадміністрації Джамалом Руслановичем на основних пунктах протоколу позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Наголошено всім присутнім на дотриманні всіх приписів та законів, які ввелися в дію в період карантину, а також на проведенні роз’яснювальної роботи серед населення.