01.04.2020 | 13:15

Не дивлячись на те, що в країні запроваджено карантин, культурне життя Кегичівської ДМШ активно продовжується. За перший семестр навчального року хореографічні колективи школи неодноразово представляли на сцені РБК нові хореографічні композиції, а учні класу сольного співу та вокальні ансамблі – нові пісні. Відео танців і пісень зараз використовуються для участі у дистанційних конкурсах. Так вже відправлені заявки на Міжнародний конкурс-фестиваль творчості «ProFest» в м. Київ, де головою журі є український хореограф, народний артист України Григорій Чапкіс.
У номінації «Хореографія» беруть участь хореографічний колектив «Веселка» (середня група) з Українським танцем і сучасним танцем «Тянет хулиганить» та хореографічний колектив «Веселка» (старша група) з циганським танцем «Танцы у костра» і Поліською полькою.
У номінації «Вокал» беруть участь вокальне тріо «Веселі нотки» з українською народною піснею «Чорна редька», Талалаєва Катерина з піснями «Це моя Україна» і «Нашим героям», Лисенко Софія – «Пливи мій човнику» і «Поверніть мою мрію».
Результати цього конкурсу будуть відомі 6 квітня 2020 року.

У Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Україна – країна талантів – 2020» в м. Кам’янець-Подільський візьме участь Лисенко Софія з піснею «Прохання до неба».

Фото із офіційного сайту Міжнародного конкурсу-фестивалю творчості «ProFest» https://profest.com.ua/