02.04.2020 | 15:00

За час запровадження карантину учні Слобожанської ДМШ отримують завдання  дистанційно, адже без творчості, винахідливості та креативності неможливо уявити цілий світ. Для організації цього процесу використовуються сучасні технології за допомогою яких  підтримується навчальний процес та розвиток вмінь та навичок у дітей.

До ІІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу-виставки декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки» організатором якого виступає ОКЗ «Лозівський вищий коледж мистецтв» за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України, Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Лозівської міської ради було надано роботи учнів класу образотворчого мистецтва (викладач Ольга Муха). Більше 600 робіт були представлені в даному конкурсі з різних куточків України: вишивані рушники, розпис по дереву, вироби з бісеру, традиційний живопис, витинанки, прикраси, декоративна композиція, кераміка, писанкарство та інші.

Хоча відкриття та нагородження учасників виставки відбудеться після завершення карантину, кваліфіковане журі змогло оголосити результати на просторах офіційного сайту.

Найвищу нагороду Гран-прі в даному конкурсі отримала Краєва Дар’я, друге місце зайняла Якименко Аліса, третє місце посіла Безгін Дарина, дипломи учасників займають: Васильченко Дар’я, Олянич Володимир, Даниленко Ангеліна.

Діти з нетерпінням чекають нагородження та відкриття конкурсу-виставки, щоб отримати частинку натхнення від розмаїття представлених робіт різних видів декоративно-прикладного мистецтва.