07.04.2020 | 11:00

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

У Кабінеті Міністрів України відповіли на найбільш поширені запитання українців щодо норм обмежувальних заходів, які були затверджені постановою №211.

06 квітня 2020 року в Україні почали діяти  більш жорсткі карантинні обмеження і штрафні санкціх, запроваджені урядом через зростання кількості хворих на COVID-19.

Просимо з розумінням і відповідальністю поставитися до вимушених тимчасових обмежень, не відвідувати громадські місця без нагальної потреби, не допускати відвідування їх дітьми. Використовуйте, будь ласка, засоби індивідуального захисту і деззасоби.

Це потрібно заради безпеки всіх нас. Враховуючи темпи розповсюдженя коронавірусної хвороби, всі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших.

Також, прохаємо донести цю інформацію до якомога більшої кількості своїх колег, рідних, земляків.

Адже сьогодні від проінформованості і дотримання встановлених правил залежить здоров'я і життя всіх нас!

Дотримуйтесь рекомендацій та будьте здорові!