07.04.2020 |13:15

Кегичівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості продовжує співпрацю з органами місцевого самоврядування та роботодавцями в питаннях організації та проведенні громадських робіт.

Важливість цього виду робіт як для безробітних, так і для роботодавців є в приорітеті. Важливо й те, що такі роботи тимчасового характеру за участю безробітних громадян, дозволяють органам місцевої влади вирішувати першочергові соціальні проблеми села. А безробітні, працюючи на тимчасових робочих місцях, мають змогу повернутися до продуктивної праці, отримувати заробіток. Для багатьох при успішному виконанні робіт така робота може стати постійною.

З початку поточного року Кегичівською районною філією Харківського ОЦЗ укладено 5 угод  про організацію громадських робіт. Кожного року, одним  з активних учасників організації громадських робіт за участю безробітних, являється Шляхівська сільська рада, сільський голова Ірина Абраменко.

Роботи проводяться по упорядженню меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни, утримання в належному стані цвинтарів, ліквідація сміттєзвалищ, роботи на об’єктах комунальної форми власності у сфері ремонту.

Громадські  роботи, організовані службою зайнятості, спрямовані на суспільну користь, соціальний розвиток Кегичівського району, забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля та пом’якшення соціальної напруженості на ринку праці.