08.04.2020 | 10:45

З метою забезпечення належної підтримки сімей з дітьми у період проведення на території України протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, 07 квітня 2020р. спеціалістами Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціалістом служби у справах дітей районної державної адміністрації було здійснено обстеження 2 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та 1 особи з числа дітей - сиріт, які проживають на території Павлівської сільської ради.

Під час обстеження сімей була проведена профілактична робота з метою запобігання домашнього насильства, вмінь і навичок щодо критичної оцінки, прийняття рішення й управління собою в ситуаціях, які можуть призвести до насильства. Перевірено наявність продуктів харчування та засобів індивідуального захисту.

Особливістю обстежень є обов’язкова участь психолога Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  та надання на місці психологічної допомоги.