09.04.2020 | 14:40

У Кегичівському районі продовжується робота з організації проведення громадських робіт для безробітних. Днями розпочались громадські роботи з благоустрою та озеленення території населених пунктів, зон відпочинку, паркової зони в Красненській сільській раді. Фахівцями Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості в стислі терміни було підібрано та працевлаштовано на громадські роботи 3 безробітних. Учасники громадських робіт отримують можливість набути практичного досвіду, встановити нові соціальні контакти, завдяки яким людина може знайти постійну роботу.

Як бачимо, через громадські та інші роботи тимчасового характеру вдається розв'язати низку актуальних для життєдіяльності територіальних громад питань, а з іншого боку — за відсутності постійних місць роботи  на деякий час залучити безробітних до легальної зайнятості з гарантованим заробітком.

Громадські роботи дають позитивний результат як для  безробітних, так і для населених пунктів, в котрих вони проживають. Адже завдяки проведенню громадських  робіт в населених пунктах  підтримуються чистота й порядок.