09.04.2020 | 15:55

6 квіт­ня у м. Ки­єві від­бувся дру­гий Між­на­род­ний кон­курс-фес­ти­валь «ProFest», на яко­му свою май­стер­ність пред­став­ля­ли уч­ні та твор­чі ко­лек­ти­ви з усіх ку­точ­ків Ук­ра­їни.

Учні  Кегичівської ДМШ  також взяли участь у цьому  інтерактивному Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості, який проводився дистанційно за поданими відеозаписами.Свої хореографічні здібності представили дві групи хореографічного колективу «Веселка» Кегичівської ДМШ, під керівництвом Аліни Радченко. Від середньої групи (10-11 років) були представлені два танці: «Український танець» та сучасний танець «Тянет хулиганить»,  від старшої групи (16-17 років) – два танці: «Поліська полька» і циганський танець «Танцы у костра».

8 квітня 2020 року відбулося нагородження переможців. Яким же приємним було здивування учасників і їх наставників, коли всі чотири танцювальні композиції отримали звання Лауреата Iступеня. Така велика перемога в нашій школі вперше. Вітаємо і радіємо за наших переможців, що гідно представили свої номери на сцені, а разом з ними і нашу Кегичівщину!

Участь наших дітей у таких конкурсах надає можливість для збереження і розвитку національних культур, обміну творчого досвіду між учасниками, отримання безлічі позитивних емоцій, створення умов для підтримки та розвитку дитячої і молодіжної творчості.

Окремо хочеться подякувати керівнику колективу Аліні Радченко  та батькам конкурсантів, що займалися технічною підготовкою виступів, приймали систематичну участь в репетиціях, наполегливо проводили відеозйомку та художню обробку відео.

Наш край щедрий на таланти і ми пишаємося нашими юними конкурсантами. Вітаємо переможців і бажаємо їм ніколи не зупинятися на досягнутому! Нехай перемога у цьому конкурсі додасть вам наснаги, впевненості у своїх силах і можливостях та підсилить жагу до нових перемог та яскравих творчих звершень!