05.05.2020 | 16:50

Джамал Русланович запропонував особисту допомогу, всебічну підтримку  та виразив надію на плідну співпрацю.

Головне питання – протидія поширенню коронавірусної інфекції у Кегичівському районі, дотримання підприємцями карантинних заходів в зв’язку з їх послабленням  з 11 травня.

Розглянуте питання  децентралізації в районі.

До підприємців  звернулась начальник відділу освіти, молоді та спорту Шматченко, яка ознайомила з особливостями втілення в життя  мініпроекту, розробленого ініціативною групою батьків Кегичівського ліцею «Сучасне шкільне подвір’я - крок до комфортного та безпечного дозвілля учнів», який став переможцем конкурсу «Разом в майбутнє».

Голова  районної державної адміністрації подякував підприємцям за їх небайдужість та внесок у формування продовольчих наборів для ветеранів – визволителів району.

Також розглянуто питання щодо проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» на території району.