06.05.2020 | 9:40

Ірина Миколаївна розповіла про роботу центру зайнятості в умовах карантину та про ситуацію на ринку праці Кегичівського району. Поінформувала про допомогу по частковому безробіттю під час карантину роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності внаслідок карантину.

Вели розмову на предмет наявності в районі проєктів з благоустрою та програм дорожнього будівництва, а також можливості участі в них служби зайнятості.

Після завершення зустрічі домовилися про плідну співпрацю, в тому числі про можливість розміщувати корисну інформацію про діяльність служби зайнятості та актуальні вакансії на сайті райдержадміністрації.