06.05.2020 | 11:40

05 травня 2020 року  фахівець із соціальної роботи 1 категорії Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Юлія Ляпіна прийняла участь у  вебінарі "Емпатичне слухання та основні принципи Ненасильницького Спілкування" для певних працівників місцевих ЦСССДМ нашої області, які мають професійний інтерес до теми Ненасильницького спілкування, якийвідбувся за підтримки ГО "ПРОСТІР ГІДНОСТІ" в рамках реалізації проєкту "Діалог задля вирішення конфлікту".Основним меседжом вебінару є те, що ненасильницьке спілкування - це спосіб розуміти життя: усі люди мають природне прагнення до бажання сприяти добробуту інших людей, усі дії людини є спробою задовольнити універсальні людськи потреби.