06.05.2020 | 16:30

Напередодні свята голова Кегичівської районної державної адміністрації Джамал Стаценко та голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк відвідали ветеранів-визволителів і привітали їх з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни.

Цей день завжди був і залишається для багатьох співвітчизників не лише величним святом, а й приводом висловити слова безмежної вдячності тим, хто відстояв свободу і мир на рідній землі.

Дорогі наші Ветерани! Спасибі Вам за чисте небо над головою, за Вашу хоробрість, сміливість, мужність. Від усього серця бажаємо Вам довгих років життя в турботі, затишку в оточенні близьких, люблячих Вас людей. Нехай кожен день приносить Вам радість, тепло і щастя.

Завдяки підтримці підприємців району всі ветерани Другої світової війни та сім’ї загиблих учасників АТО, що мешкають на території Кегичівського району, отримали продуктові набори.

Низький Вам уклін!