09.05.2020 | 08:30

Як голова області, стараюся приїжджати «на місця» якомога частіше. Учора побував на Зачепилівщині.

Відвідав низку об'єктів освіти та соціальної інфраструктури. Серед них - Будинок дитячої та юнацької творчості та ясла-садок "Ромашка" у Зачепилівці, а також Миколаївську загальноосвітню школу.

Зокрема, на реконструкцію Будинку дитячої та юнацької творчості виділено кошти з обласного бюджету. Планується реконструювати приміщення до 1 вересня. Тож зовсім скоро приїду знову і покажу вам готовий результат!

Завітав також до Зачепилівської ЦРЛ – передати медикам засоби індивідуального засобу та поспілкуватися з ними. Захищеність медиків для мене зараз на першому місці.

Принагідно отримав і декілька звернень від громадян. Вони вже в роботі.

Користуючись нагодою, заїхав привітати й подякувати ветеранам Другої світової війни – жителю Зачепилівки Івану Гирману та мешканцю села Залінійне Івану Бойку. Здоров’я їм та довгих років життя!