12.05.2020 | 13:26

Сім’я, що перебуває у складних життєвих обставинах – це сім’я, яка втратила свої виховні можливості через виникнення таких умов, що порушують нормальну життєдіяльність одного або кількох членів сім’ї, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно. Тому соціальнаробота з такими сім’ями є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

12 травня2020р. спеціалістами Кегичівського районного центрусоціальних служб для сім’ї, дітей та спеціалістом служби у справах дітей районної державної адміністрації було здійснено обстеження сімей, які перебувають ускладних життєвих обставинах, які проживають на територіїКегичівськоїселищноїради. З них 3сім’їперебувають під соціальним супроводом фахівців Центру.

Працівниками було проведено профілактичні бесіди щодо недопущення неналежного виконання батьківських обов’язків,ведення здорового способу життя, недопущення вживання алкогольних напоїв батьками, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання.