12.05.2020 | 14:13

Управління соціального захисту населення Кегичівської районної державної адміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» запроваджено допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої та другої групи платників єдиного податку, і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи–підприємця.

     Право на отримання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками, опікунами дитини і на законних підставах проживають на території України та сплатили єдиний податок.

     Допомога не призначається у випадку, коли батьки вже отримують на дитину відшкодування вартості послуги „муніципальна няня”.

     Допомога призначається з місяця звернення до закінчення карантину та на один місяць після дати його відміни.

     Така допомога надаватиметься на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).

     Документи, які необхідно подати:

заява у паперовій або електронній формі із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку,

копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років,

довідка з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7),

копія документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземцівта особи без громадянства),

копія рішення районної, районної у м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

     Форма заяви, яка надається у паперовому виді, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329.

     Для громадян, які обиратимуть спосіб подання заяви про призначення допомоги в електронній формі, надаємо посилання на стартову сторінку системи надання послуги з призначення допомоги – https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua.

Адміністрація УСЗН