13.05.2020 | 13:27

За повідомленнями  управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо попередження насильства в сім’ї 13 травня 2020 року працівниками Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та слідчим Кегичівського ВП Сахновщинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області перевірено 6 сімей, які постраждали від домашнього насильства та складено 6 актів оцінки потреб дитини та її сім’ї, де підтвердився чи спростувався факт насильства в сім’ї на території Кегичівської селищної ради та Розсохуватської сільської ради.

Під час обстеження сімей була проведена профілактична роботаз метою запобіганнядомашнього насильства, вмінь і навичок  щодо критичної оцінки, прийняття рішення й управління собою в ситуаціях, які можуть призвести до насильства, привернення уваги до проблем насильства, підвищення обізнаності з питань попередження насильства в сім’ї.