16.05.2020 | 14:45

Друзі, за останню добу в області лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання на COVID-19 – у мешканців Харкова, Вовчанського, Красноградського районів, а також міста Люботин. Це більш як у 2,5 рази менше, ніж було захворілих за кожен з останніх трьох днів.

Серед осіб, у кого лабораторно підтверджено коронавірусну інфекцію, госпіталізовано 277 осіб (з них 5 – у реанімації, але жодна людина не підключена до апарату ШВЛ). У більшості хвороба протікає в легкій, у тому числі безсимптомній формі, – відтак, 341 людина на самоізоляції.

Серед осіб з підозрою на коронавірус госпіталізовано 125 осіб, 32 – на самоізоляції.

На жаль, померло троє людей – харків’янки 55, 67 та 72 років. У всіх була велика кількість серйозних супутніх захворювань. Серед них – гостра серцево-судинна недостатність, ускладнена важким ураженням системи обміну речовин (зокрема, цукровий діабет, ниркова недостатність, ожиріння); гостра серцево-судинна недостатність, ускладнена онкологією; гостра серцево-судинна недостатність, ускладнена ураженням органів центральної нервової системи (зокрема, церебральна недостатність, набряк головного мозку).

За останню добу одужало 35 осіб. По перше, це рекордна цифра за весь період обліку захворюваності на коронавірус! По-друге, це вперше кількість людей, які одужали, вища за кількість нових лабораторно підтверджених випадків, і не на декілька позицій, а більш, як у два рази!

Також гарна новина – днями одужали 6-місячна дівчинка та 1-річний хлопчик з Валківського району.

Отже, за весь період реєстрації в області зафіксовано 1227 підозр на COVID-19 (+27 за останню добу), з них:
▪️773 випадки підтверджено;
▪️297 підозр спростовано;
▪️129 людей одужало;
▪️26 людей померло.