20.05.2020 | 8:45

Традиційно, протягом лютого – квітня 2020 року, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» було проведено ІІІ Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»за темою: «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи».

Для участі у Фестивалі  педагогами району було подано 14 робіт. Це ІІІ місце в загальному рейтингу серед районів та ОТГ області.

За результатами експертизи  робіт було визначено  209 переможців. Серед них п’ять педагогічних працівників району:

• Рогова Світлана Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Бесарабівського НВК (І місце);
  • Тюпа Лариса Григорівна, вчитель початкових класів Софіївської філії КЗ «Кегичівський ліцей» (І місце);;
  • Осадча Ганна Анатоліївна, вчитель образотворчого мистецтва Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Дригайло Алла Олександрівна, вчитель англійської мови Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Лебідь Оксана Степанівна, вчитель початкових класів КЗ «Кегичівський ліцей» (ІІІ місце).

Вітаємо педагогічних працівників, які стали переможцями ІІІ Фестивалю «добрих практик».