21.05.2020 | 10:50

20 травня, головою районної державної  адміністрації Джамалом Руслановичем Стаценко, проведено робочу нараду за участю керівників структурних підрозділів, закладів охорони здоров’я, правоохороних органів та інших установ району.

Джамал Русланович ознайомив присутніх щодо ситуації з коронавірусом по Харківській області та по району. Розглянуті питання: забезпечення соціального супроводу дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, охорона культурної спадщини району, особливості весняного призову. Звернув увагу на необхідність вирішення питань стосовно ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території району.

Поставлено завдання щодо подальшого розвитку району, зокрема у сферах освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення, захисту прав дітей, з питань цивільного захисту та інші актуальні питання життєдіяльності району.

Джамал Стаценко наголосив на співпраці між адміністрацією та установами району щодо забезпечення вирішення всіх порушених питань на належному рівні і у визначені терміни.