21.05.2020 | 16:50

⚡ УВАГА! Вакансія слюсаря з аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві

☑  Підприємству, яке займається розподіленням газоподібного палива потрібен слюсар з аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві.

☑  Завдання та обов’язки: виконання робіт з ремонту газових мереж; розкопування каналів, котловин, укріплення їх стінок; прості слюсарні ремонтні роботи.

☑Вимоги: бажання працювати, відповідальність, працьовитість, виконання вимог Правил безпеки системи газопостачання України в обсязі робіт, що виконуються.

☑За більш детальноюℹ️інформацією звертайтеся до фахівця Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Тикви Тетяни Борисівни за тел.: (05755)3-10-35

⚡ УВАГА! Вакансія машиніста екскаватора

☑  Підприємству, яке займається розподіленням газоподібного палива потрібен машиніст екскаватора

☑  Завдання та обов’язки: виконання всіх видів робіт на екскаваторі; контроль технічного стану екскаватора

☑Вимоги: досвід роботи; пунктуальність, бажання працювати;технічна грамотність, вміння виконувати дрібний ремонт.

☑ Обов’язковою умовою є наявність посвідчення тракториста-машиніста з категорією D1 та посвідчення водія категорії  C.

☑️За більш детальною ℹ️інформацією звертайтеся до фахівця Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Тикви Тетяни Борисівни за тел.: (05755)3-10-35