26.05.2020 | 11:10

Директор Кегичівської районної філії, Петруняк Ірина Миколаївна, спільно з начальником відділу взаємодії з роботодавцями, Тиквою Тетяною Борисівною, провела робочі зустрічі з роботодавцями Кегичівського району, які припинили свою діяльність на час карантину та підписала договори про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину з ФОП Скидан Т.В., ФОП Мірошніченко О.М., ФОП Кулічковська Н.І., ФОП Ганночка С.В., ФОП Колотюк Ю.І., ФОП Машинська Л.М., ФОП Машинський О.Л., ФОП Вороний Р.А., ФОП Александрова М.В. та Кегичівське ССТ.

Під час зустрічей було наголошено на обов’язковості дотримання виконання умов договору, а саме акцентовано увагу на гарантіях зайнятості працівників, яким виплачуватиметься допомога по частковому безробіттю на період карантину.

Підприємці, в свою чергу, висловили вдячність службі зайнятості за суттєву фінансову підтримку в скрутний час, яка допоможе зберегти колектив.