28.05.2020 | 11:10

Це питання внесли на розгляд сесії.

Керівник області ініціював внесення змін до програми «Здоров’я Слобожанщини»,  до неї додали пункт щодо додаткового стимулювання працівників медичної галузі Харківщини в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Це дозволить медикам, які захворіли, отримати допомогу від обласної ради та адміністрації у розмірі 10 тис. гривень на підтримку та лікування.

«Ми прийняли рішення вийти з ініціативою, аби коштом обласного бюджету ми змогли фінансувати медиків, які захворіли на COVID-19, - зазначив Олексій Кучер. - На Харківщині, як і в Україні, кожен п'ятий захворілий - це медик. Це буде додаткова допомога, з одного боку, а з іншого - це доказ, що влада піклується про наших лікарів».

Депутати обласної ради підтримали ініціативу голови ХОДА. Відповідні зміни внесли до обласної програми "Здоров'я Слобожанщини".