28.05.2020 | 16:50

Питання проведення дорожніх робіт у регіоні в рамках проєкту Президента України «Велике будівництво» обговорили на нараді в САД у Харківській області.

Заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко разом зі Службою автомобільних доріг області та підрядними підприємствами провів засідання штабу стосовно ходу виконання ремонтних робіт на дорогах державного значення.

На початку заходу Руслан Тихонченко відзначив, що головною задачею оперативного штабу є виконання Національного проєкту Президента України «Велике будівництво».

«У 2020 році найбільший об’єм фінансування робіт у Харківській області виконується в дорожній галузі на відміну від усіх інших галузей області, де обсяг фінансування зменшено», - сказав заступник керівника області.

Він також наголосив, що чекає від підприємства ТОВ «Автомагістраль-Південь», яке реалізує низку проєктів у рамках «Великого будівництва», на гарантії виконання запланованих робіт.

Так, було проаналізовано план-графік підприємства по автомобільних дорогах М-03 Київ-Харків-Довжанський (Донецький напрямок), Н-26 Чугуїв-Мілове (Луганський напрямок), Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград та виявлено відставання в роботі.

За словами керівника ТОВ «Автомагістраль-Південь» Миколи Азацького, наразі виконано 45 % робіт від плану. Зокрема, у травні план-графік було скориговано через погодні умови. За результатами наради було прийнято рішення: задля нарощування темпів виробничих потужностей збільшити штат робітників та кількість машин й механізмів.

Наприкінці засідання начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрій Алексєєв зазначив, що реалізація проєкту в Харківській області відбувається під контролем та з допомогою у вирішенні робочих питань керівництва Харківської обласної державної адміністрації.