09.06.2020 | 14:56

У самому центрі Європи в мальовничому місті Прага 4-5 травня проходив Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс GOLDEUROPE-WORLDSTARS2020.

Більше 1200 заявок було подано з різних куточків світу та країн Європи (Чехія, Нідерланди, Литва, Румунія, Молдова, Україна, Білорусь, Росія, Казахстан, Узбекистан, Азербайджан, Ізраїль).

Склад журі був сформований з відомих артистів, педагогів, режисерів, керівників творчих колективів, громадських діячів культури та мистецтв Чехії.

Від КПСМНЗ «Слобожанська ДМШ» (директор Олег Миколаєнко) в даному конкурсі взяли участь учні класу образотворчого мистецтва в номінації декоративно-прикладне мистецтво (викладач Ольга Муха) та хореографічний колектив «FEST» у номінації танці народів світу(викладач Анастасія Дорохова). Звання Лауреата І ступеня та медаль здобули Володимир Олянич, Ангеліна Даниленко, Дар’я Васильченко, а хореографічний колектив «FEST» отримав звання Дипломанта І ступеня та кубок. Надзвичайно приємною новиною стало те, що кожен отримав диплом міжнародного зразка та Грант на 100 євро для участі у подальших конкурсах. Подяки від керівників фестивалю за підготовку учнів до конкурсу і підтримку дитячої творчості отримали Олег Миколаєнко, Ольга Муха, Анастасія Дорохова.

Юні конкурсанти з нетерпінням чекали свої дипломи та нагороди, адже така надзвичайна перемога відбулась вперше! І це ще раз доводить, що на теренах Кегичівщини діти розквітають дивовижними талантами та отримують визнання далеко за межами України!