09.06.2020 | 15:25

В рамках здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих  будинків сімейного типу Кегичівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано дитячий будинок сімейного типу Капран та проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу    щодо дотримання прав дітей на освіту, медичне обстеження та лікування, а саме: виконання умов карантину, своєчасне звернення до лікаря у разі хвороби, підтримання зв'язку з навчальними закладами, виконання домашніх завдань на дистанційному навчанні, забезпечення продуктами харчування.

Психологом Вікторією Карпухіною проведена проективна методика «Малюнок сім’ї», який призначений для виявлення особливостей внутрішньосімейних відносин.

В рамах даної методики з’ясовано, що сімейну ситуацію, яку батьки оцінюють з усіх боків позитивно, дитина може сприймати зовсім інакше. Дізнавшись, яким вона бачить навколишній світ, сім’ю, батьків, себе, можна зрозуміти причини виникнення багатьох проблем і ефективно допомогти їй при їх вирішенні.