10.06.2020 | 13:14

З 6 червня 2020 року набрав чинності новий порядок надання допомоги по частковому безробіттю на час карантину. Завдяки ньому така допомога тепер може виплачуватися фізичним особам-підприємцям, в тому числі які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами.

Протягом 90 календарних днів з моменту зупинення чи скорочення своєї діяльності Ви можете звернутися до центру зайнятості для отримання  допомоги по частковому безробіттю.

Вам потрібно зібрати пакет документів, до якого входять: заява на отримання допомоги, копія наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності, довідка про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців; відомості згідно з додатком 2 Порядку, та подати їх до центру зайнятості.

Розмір допомоги по частковому безробіттю на період карантину, який надається фізичній особі-підприємцю, яка є застрахованною особою, встановлюється за кожну годину скорочення діяльності із розрахунку двох третин бази нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, але не може перевищувати мінімальну заробітну плату.

Звертаємо Вашу увагу на те, що допомога по частковому безробіттю на період карантину не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором.

Бідьш детальну консультацію Ви можете отримати в Кегичівській районній філії ХОЦЗ за адресою: смт Кегичівка, вул. Калинова, 1, тел. (05755)3-10-35.

Скористайтеся шансом отримати допомогу в скрутний для Вас час!