10.06.2020 | 16:30

10 червня 2020 року в Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася щорічна традиційна зустріч голів районної державної адміністрації Д. Стаценка та районної ради Л. Стефанюк з обдарованими дітьми району.         

Вітання від керівництва району приймали переможці обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, яких було нагороджено Почесними грамотами та грошовими винагородами. Також було відзначено їх учителів та керівників закладів освіти.                                   

З вітальними словами до присутніх звернулися голови Кегичівської районної державної адміністрації  Джамал Русланович Стаценко та  Кегичівської  районної  ради  Лариса Вікторівна Стефанюк, які  привітали учнів, вчителів та керівників закладів освіти.  Серед відзначених: три переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та переможець ІІ етапу конкурсу-захисту Малої академії наук України.                                                                                   

У ході зустрічі відбулася бесіда за «круглим столом», під час якої   дорослі та діти відверто говорили про свої плани на майбутнє. Діалог був цікавим, багатим на власні ідеї, особливі судження та сміливі перспективи.