12.06.2020 | 15:46

Пріоритетом у роботі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є якість, вчасність та повнота надання соціальних послуг уразливим категоріям населення для забезпечення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, їх раннє виявлення та вчасне надання їм підтримки.

Так, 12 червня 2020 року, працівниками Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді відвідано багатодітну родину, яка проживає на території Розсохуватської сільської ради. Під час обстеження  була проведена бесіда щодо постановки на облік в жіночій консультації по вагітності, профілактика щодо можливої відмови від новонародженої дитини, профілактична робота з метою запобігання домашнього насильства, підвищення обізнаності з питань попередження насильства в сім’ї, також наголосили про дотримання правил під час карантину, що допоможе зберегти їх здоров’я.