16.06.2020 | 14:05

Відкрито спортивний сезон.

14 червня 2020 року на стадіоні «Колос» смт Кегичівка розіграшем кубка району з футболу відкрито літній спортивний сезон. Три команди: «Колос» Вовківка, «Прогрес» Кегичівка та «Паритет» Шляхове взяли участь у турнірі. Гра проходила по коловій системі – переможцем стала команда «Колос», яка перемогла у команд «Прогрес» і «Паритет» та  стала володарем кубка. Кращим гравцем турніру признано Дмитра Половка.

Ветерани Кегичівського футболу ввійшли в історію м. Красноград.

У цей день на Красноградщині вперше започатковано Кубок пам’яті гравців районних команд СК «Колос» та «Факел» Красноград серед ветеранів «40+».  П’ятькомандвзяли участь у турнірі із міст Красноград і Карлівка; селищ міського типу – Кегичівка, Нова Водолага і Сахновщина.                          Наші ветерани, на шляху до перемоги, показали бійцівський характер і першу гру виграли у господарів турніру, а у фінальній грі перемогли і команду м. Карлівка 2-0. Кращим воротарем турніру визнано Сергія Прищепу з Кегичівки. Приємно, що у турнірі брали участь досвідчені ветерани футболу  Степан Бондаренко і Павло Михалевич, які грою та впевненістю у свої сили надихали  кегичан на перемогу.