17.06.2020 | 08:10

З метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 03 листопада 2010 року (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 353), запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства (ІГС): громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому законодавством порядку і провадять діяльність на території Харківської області, взяти участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Кегичівській районній державній адміністрації, які відбудуться 29 червня 2020 року.

Місце проведення установчих зборів – будівля Кегичівської районної державної адміністрації, зала засідань РДА (смт. Кегичівка).

Початок установчих зборів об 14-00 год., реєстрація учасників зборів триватиме з 12-30 до 13-30 год. 29червня 2020 року.