18.06.2020 | 16:18

16 червня в Кегичівськійрайонній філії Харківського обласного центру зайнятостівідбулася робоча зустріч директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка з головою Кегичівськоїрайонної державної адміністрації Джамалом Стаценкомта заступником  КегичівськоїРДА Тетяною Данько.

Директор Кегичівськоїрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості Ірина Петрунякпроінформувала про послуги, які надає служба зайнятості та ознайомила з роботою філії в період карантину.

Основна мета зустрічі – отримання роботодавцями допомоги по частковому безробіттю. В. Міненконаголосив, що право на отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину мають роботодавці із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, а такожфізичні особи – підприємці.

Учасники зустрічі зазначили, що служба зайнятості надає реальну допомогу тим роботодавцям, які змушені зупинити свою діяльність під час карантину і головнезавдання – це довести інформацію про допомогу по частковому безробіттю до кожного роботодавця, щоб він зміг скористатися такою послугою.

Також були обговорені питання щодо залучення голів сільських та селищних рад до організації громадських робіт.

На сьогоднішній день 82 особи з числа фізичних осіб – підприємців та 11 суб’єктів малого та середнього підприємництва звернулись до Кегичівськоїрайонної філії ХОЦЗдля отримання допомоги по частковому безробіттю. 21 особа із числа найманих працівників вже отримала кошти у сумі близько 37 тис. грн.